70
Soru Cevapladı
1
Makale Yazdı
27
Video Çekti

Habibe hanım merhaba. Ben Isparta'dan sizinle irtibata geçiyorum. Eşim 11 haftalık hamile, aşırı kusma var. Geçen hafta bir hastanede ultrasona girdik. Kalp atışını ve bebeğin hareketlerini gördük ancak doktor rahat görüntü alamadığını ve amniyon sıvısının az olduğunu söyledi. Bol bol sıvı almamaızı önerdi ancak benim aklım takıldı: amniyon sıvısının azlığı bir olumsuzluk belirtisi midir, yoksa çok kusma nedeniyle normal midir ve geçici bir durum mudur ? Bol sıvı alarak bunu düzeltebilir miyiz ? Teşekkür ederim.

iyi günler ben Almira 28 yaşındayım 10 aylık bir bebeğim var ve hala emziriyorum ilk adetim mayısın 20 sinde geldi ve 3 gün sürdü ilk 2 gün fazla oldu haziranın 20 si geldi ve ben hala adet görmedim hatta 10 gün bile geçti eşimle korunma yöntemimiz ise dışarı boşaluyor bundan 4 gün önce test yaptım negatif çıktı ben hala endişeliyim ...acaba adet düzenim yerine girmedimi, çocuk emdikçe yumurtlamam baskılanıyormu, vs... sorular soruyorum kendime salı günü hastaneye gidip kan testi yaptırmak istiyorum acaba sizin görüşünüzü alabilirmiyim şimdiden çok teşekkürler...

Hocam merhaba, yaklaşık 3 haftadır peynir gibi kesikli akıntım vardı. Son birkaç gündür bu akıntıya kaşıntı ve kokuda eklendi. Üç hatfa içerisinde ara sıra geçtiği ve daha sonra tekrar ortaya çıktığı da oldu. Bu üç hafta içerisinde düzensiz olarak Travokort krem kullandım, ancak sorunum geçmedi. Bana bu konuda ne önerebilirsiniz? Size asıl yazmamın amacıda ne kullanmam gerektiğini önermeniz. Lütfen yardımcı olun.İyi günler.

Uzmanımızın özgeçmişi bulunmamaktadır.

Telefon
4445544
E-Posta
-
Çalıştığı Kurum
-
Web Sitesi
-
Şehir
İstanbul