136
Soru Cevapladı
2
Makale Yazdı
0
Video Çekti

mrb 2 bebek kaybettim erken doğumla 1 sene geçti üstünden şimdi tekrar istiyorum yalnız bebeklerimin kayıplarından sonra kaygı bozukluğu oldu bende doktorum cipralex başlattı 1 bucuk ay önce tekrar bebek düşündüğüm için kestim ilaçı yalnız hastalığım daha da arttı ilaçsız yapamıyorum üstelik çalışıyorum sormak istediğim dün pskiyatriye gittim cipralex 5 mg düşük dozda içebilirsin hamileliğinin son 3 ayına kadar dedi 6 aylık olunca keseriz dedi ben yinede riske atmak istemiyorum hamile kalana kadar içsem hamileliğimi öğrendikten sonra bıraksam ilacı bi zararı olurmu sizce gerçekten ilaçsız kötüyüm iyi günler

Değerli doktorumuz Ankara'dan merhabalar; 2009 yılında sorunsuz bir doğum yaşamıştık sayenizde. Her şey için teşekkürler.Siz burdan gittikten sonra aynı hastanede Tamer Bey'le rutin kontrollerime devam ettim. Microgenon kullanıyorum. Adet kanamalarım 2-3 gün max.ve hemen hemen sürüntü şeklindeydi. Tamer Bey 7-8 tane myom olduğunu problem olm. söyledi. Ancak 2 aydır adet kanamalarım yaklaşık 10 gün ve çok yoğun pıhtılar şeklinde geliyor. Beni hatırladıydanız(ozden Kocatas) eğer biraz panik bir hastayım:) Tekrar dr. gitmem gerekir mi yoksa biraz daha bekleyeyim mi? Sizce? Keşke Ankara'da olsaydınız:(Her Şey için çok çok teşekkürler.

Merhabalar ben 7 ay önce doğum yaptım sezeryan olarak ve kış dönemi olduğu için evimde ısıtma yönünden sıcak değildi sobalıydı ve yanımda yardımcı olmadığından çok zor geçirdim loğusalığımı sezeryan yerim hemen kapanmadı ve şu anda karnım halen düşük, orası ıslak gibi kızarık ve arada koku yapıyor ne kullansam çalışmaya başladım ve madi durumdan dolayı doktora gitmeye vaktim yok bilgi verirseniz sevinirim tşk. ayrıcada doğumdan sonra bnde bir korku başladı sanki fazla uzanırsam dikişlerim açılır yada düşüp kalırsam dikişlerim patlar yüzükoyun yatarsam dikişlerim patlar gb bu korkuyu nasıl yenerm yada böyle olma olasılığı varmı tşk.

Uzmanımız, henüz video oluşturmamıştır.

Uzmanımızın özgeçmişi bulunmamaktadır.

Telefon
02164445544
E-Posta
-
Çalıştığı Kurum
-
Web Sitesi
-
Şehir
İstanbul