93
Soru Cevapladı
9
Makale Yazdı
4
Video Çekti

Ilk öncelikle iyi gunler dileklerimi iletiyorum. Benim merak ettiğim birsey var. Bugün sabah kalktığımda yüzük parmağımda yuzuk olmamasına rağmen yüzük var gibi hissettim. Ben yüzük takamam çünkü bunu sevmiyorum. Zaten üniversite öğrencisi olduğum için sözlü yada evidence değilim. Şuan hala sanki parmagimda yüzük var ve bu garip bir duygu yani içime tuhaflık veriyor ki ben hayatımda hiç yüzük takma bugüne kadar.Tüm gün psikolojik bozuldu. Sankı hiç bir parmağımda yok o parmağım var. Çok garip bir his. Bna yardimci olabilir misiniz neden acaba bu rüyada görmedim dün gece.

Merhaba, son iki haftadır uykudan uyanır uyanmaz duvarda ya da kapıda böceğe benzer şeyler görüyorum. Bu görüntü 3 saniye kadar sürüyor ancak korkuyla diklendiğimde ortadan kayboluyor. Bu kesinlikle göz yanılsaması değil. Gördüğüm bu nesne 3 saniye içinde hareket ediyor. Daha önceden buna benzer bir sorunum olmamıştı. Anksetiye sebebiyle Lustral 50 mg, Remeron 25 mg alıyorum. Bunun haricinde saç dökülmesi için Saw Palmetto ve biotin kullanıyorum. Sorumu yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler. 29, erkek.

Merhaba Konuya nasıl başlamam gerektiğini bilemiyorum... Sürekli olarak fıkır değişiklikleri yasamaktayım.. Dilimden cümleler dökülmediği takdirde bir düşüncenin ardında duramıyorum... Farzen a kişisi ile görüşmeyeceğim aramayacagım diyorum... ama sadece başka bir olay olana kadar sürüyor bu durum...B kişi ile olan bir alakasız diyolog sebebi ile fikrimden cayıp tekrar a ile görüşüyorum...kişilerin kim olduklarının bir önemi yok... insanlar ile ilk diyaloglarım çok güzel başlıyor...Kendimi genelde ilk etapta sevdiriyorum fakat sonra sürtüşmeler başlıyor...Beni çok inatçı olarak görüyorlar her şeye ters cevap verdiğimi söylüyorlar fakat ben bu durumu onarmak için elimden geleni gayreti gosteriyorum mümkün olduğu kadar sessiz olmaya çalışıyorum ama bu uzun sürmüyor tabi... durum sürekli tekerrür edince gücüm kuvvetim tükeniyor beziyorum hayattan... cipralex 20 mg kullandım bir ay kadar bende bezginlik uykusuzluk ve uykularimin bolunmesine sebep oldu ve o kısa uy

Merhaba 27 yaşındayım 5yıllık evliyim eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanıyoruz 1.5 aydır ayrıyız 4 yaşında kızım var bişeyler olduğunun farkında belli etmemeye çalışıyorum fakat artık ben babamı özledim gelsin diyen ağlıyor geceleri eşimle ayrı şehirdeyiz hafta sonları gelip 1 saat görüyor vakti olmasına rağmen uzun süre tutmuyor yanında bu süre yeterlimi kızım için parka götürüyor oyuncak alıp bana bırakıyor kaliteli zaman geçirdiğini düşünmüyorum!psikiyatrimi psikolog mu daha uygun olur?nasıl davranmam gerekiyor bilemiyorum açıklamak doğru olurmu?teşekkürler.

Uzmanımızın özgeçmişi bulunmamaktadır.

Telefon
(445)544
E-Posta
-
Çalıştığı Kurum
-
Web Sitesi
-
Şehir
İstanbul