DoktorSensin olarak, sabahları kalktığında aklına ilk gelen biz olmak istiyoruz  Bizim için başarı demek, bunu başarmaktır. Sağlıkla ilgili, aklına takılan herhangi bir konuda, her zaman burada ve seninle olacağımızı, oluşturmaya çalıştığımız bu dünyanın tamamen senin üzerine kurulu olacağını bilmeni gönülden istiyoruz.

  • İlk ve en büyük hedefimiz olarak; hiçbir ayrım yapmayacağımıza (din, dil, cinsiyet, ırk, siyasal görüş) ve benzer şekilde ortaya çıkabilecek bir farklılık ya da fikir ayrılığının görevimiz ve vicdanımız arasına girmeyeceğine, mesleğimizi ve elimizde olan tüm yetkilerimizi dürüst ve onurlu bir şekilde yapacağımıza namusumuz ve şerefimiz üzerine yemin ederiz.
  • İster hamile olsun, isterse bir sporcu ya da kendine bir şeyler katmak isteyen bir maceracı. Karşılaştığın bir problemde, kendini geliştirmek istediğinde, zor zamanlar geçirdiğinde hatta sadece eğlenmek istediğinde bile “aklına ilk gelen” biz olmak istiyoruz.
  • Gerçek potansiyelinizin farkına varmanızı sağlayabilmek ve dolayısıyla da mutluluğa bir adım bile olsa atabilmek adına çıktığımız bu yolda yanımızda güvenilir uzmanlarımız ve şahane insanlar var.
  • Amacımız; insanlığa, doğaya ve tüm canlılara saygı göstererek, gücümüz yettiğince bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaktır.
  • Meslektaşlarımıza ve hocalarımıza olan saygımızı hiçbir zaman yitirmeyecek, onlardan yeni bilgiler öğrenebilmek için can atıyor olacağız.
  • Sağlık bilgisi kullanışlı, doktora erişim ise basit olmalıdır. Bu sebeple tüm sağlık bilgisine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için web sitemizi tüm cihazlardan ulaşılabilir şekilde tasarladık.
  • Kişisel bilgilerinizi ve sırlarınızı asla kötü bir amaç uğruna kullanmayacağız.

Sadece başınıza gelen hastalık ve rahatsızlıklarla ilgilenmiyoruz, her yönüyle sağlıklı bir birey olabilmeniz için çalışıyoruz.

Kısacası, DoktorSensin herkese ve her şeye olan saygısını, yine size yansıtarak ve mutluluğu paylaşarak çoğaltarak sağlıkta yepyeni bir dünyanın temellerini atmak için çaba gösteriyor, sağlıklı ve mutlu bir dünya inşa etmek istiyoruz!

Her zaman, herkes için iyilik, sağlık ve mutluluk dileğiyle!
DoktorSensin