Dekolte Estetiğinde Neler Yapılıyor?

Kadınlarda boyun estetiği ne kadar önem taşıyorsa, dekoltelerinin güzelliği de aynı şekilde önemli.

Dekolte Estetiği

Kadınlarda boyun estetiği ne kadar önem taşıyorsa,dekoltelerinin güzelliği de aynı şekilde önemli. Dekolte bölgesinde bazı çizgilenmeler oluşuyor ve bu da rahatsız edici bir görüntü yaratıyor. Ayrıca dekolte bölgesinde yağ birikmesi de oluyor.

Dekolte estetiğinde neler yapıyoruz?

Kırışıklıklara Dolgu:Dekolte estetiğini daha çok orta yaş grubu tercih ediyor. Bu bölgedeki deri elastikiyeti bozulduysa ince kırışıklıkları özel dolgu maddeleriyle dolduruyoruz.

Peeling İle Canlandırma:Küçük peeling ajanları ile derinin canlılığını,elastikiyetini artıracak işlemler uyguluyoruz. İleri derecede artmış çizgilenme varsa yağ enjeksiyonları yapıyoruz.

Meme Estetiği:Dekolte problemleri meme kaynaklıysa,her iki meme birbirine çok bitişikse bu dekoltenin görüntüsünü de bozuyor. Bu durumda iki memeyi birbirinden uzaklaştırıcı ameliyatlar yapılarak,dekoltenin güzel olmasına yardımcı olunuyor.

Botoks ve Yağ Enjeksiyonu: Bu bölgeye botoks ve yağ enjeksiyonu da uygulanıyor. Botoks dekoltenin daha gergin görünmesini sağlıyor,yağ enjeksiyonuyla da çizgiler yok ediliyor.

Sonraki

İş Stresi Reflü Yapıyor

Önceki

Kalp Sağlığınızı Tehdit Eden Unsurlar

Yorumlar