Branş Seç

Bakuden salam

Eldar hekim salam, Necesiniz? Umid edirem sizi narahat etmirem. Ankara klinikasinda ishleyende bizim ushagi sizin yaninza getirmishdim ve onun berpa olunmasinda sizin komekleriniz cox oldu teshekkur edirem. Sizin yeniden mene komeyiniz lazimdir ve bunun ucun evvelceden minnetdaram: Ushag indi 4 yashin icinde ve onda indi kabizlik problemi var ve tuvalete 3-4 gunden bir cetinlikle gedir ve getmeyende karinda sancilar olur. Ona Gutalaks, frazolen ve gliserin shami istifade etmishik amam hec bir faydasi yoxdur ve problem yeniden bashlayir. Xahish edirem bildiresiniz ki ne derman istifade ede bilerik ki bu problem hell edilsin??? Bir de cocukta kan azligi vardi ve Siz ona Ferifer tayin etmishdiniz. Almisham burada ve ustunde yazilmish Ferifer 40 mg ve icerisinde yazilib ki cocuklarda kullanmadan doktora konushunuz. Ferifer cocuk icin Farklimi ve ya bunu kullanmak olarmi? Evvelceden minnetdaram. Basrad Pashayev

Selam Hocam; 4 yaşındaki erkek yeğenimin rahatsızlığı ile ilgili bir sorum olacak. Birkaç gün önce evde sırtüstü düştü, kafasını sert zemine çarptı, ağladı ve havale geçirdi. Yaklaşık yarım dakika bu durumu devam etti. Korktuğunda ve ağladığında nefes almakta zorlanıyor ve yüzü morarıyor. Bu durum biraz uzun sürünce havale geçiriyor. Görüştüğümüz doktor bunun kansızlıktan kaynaklandığını söyledi. Sizce de sebebi kansızlık mı yoksa başka bir rahatsızlık mı? Beyin emarı çektirmek gerekir mi? Şimdiden bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

12 yaşında erkek çocuğumun şöyle bir sıkıntısı var çocuk zıplayamıyor koşamıyor koşmaya çalışırken çok zorlanıyor ve düşüyor bu durumu ilk farkettiğimizde çocuk 5 yaşında idi doktorlar bir sorun olmadığını ileride düzeleceğini söylediler.cocuk 5 .yaşından şimdiye kadar çok kısıtlı bir gelişme gösterdi aynı sorunlar şimdide devam ediyor çocuğumuzun şu andaki durumu zıplayamıyor ip atlayamıyor.tek ayak üstünde durmaya zorlanıyor koşamıyor koşmaya çalışırken düşüyor sayın hocam sorun nedir sizce tedavisi nedir teşekkür ederim.